Mediniai nameliai

Medinis namelis puikus pasirinkimas priemiesčio būstui, sodybai  ar kaimo turizmui. Tradicinis klasikinio dizaino medinis namelis ar moderni vila gaminami pagal užsakymą. Dydis ir dizainas suderinami individualiai maksimaliam Jūsų poreikių patenkinimui. Mediniai nameliai su terasomis, vitražiniais langais ar garažais. Kokybė, patogumas ir komfortas – visa tai apjungia mūsų gaminamus medinius namelius.
Kreipkitės į mus – kartu surasime Jums geriausią sprendimą!

Lauko kubilai

Lauko kubilas puikus poilsio ir pramogų objektas nuosavame sklype, sode, sodyboje ar kaimo turizmo komplekse. Lauko kubilas atgaivins vasarą, sušildys žiemą.  Spa pramogos ištisus metus, nepriklausomai nuo sezono. Pilnai mediniai lauko kubilai ar mediniai lauko kubilai su išlietu stiklo pluošto vidumi, hidromasažo funkcija bei led apšvietimu. Nepakartojama pramoga po atviru dangumi romantikos išsiilgusioms poroms ar nuotykius dievinančioms draugų kompanijoms. Kokybė, patvarumas ir komfortas – visa tai apjungia mūsų gaminamus lauko kubilus.
Kreipkitės į mus – kartu surasime Jums geriausią sprendimą!

Lauko pirtys

Lauko pirtis puikus poilsio ir pramogų objektas nuosavame sklype, sode, sodyboje ar kaimo turizmo komplekse. Lauko pirtelė leis mėgautis pirties malonumais ištisus metus, nepriklausomai nuo sezono. Dydis ir dizainas suderinami individualiai maksimaliam Jūsų poreikių patenkinimui. Nedidelė lauko pirtelė su priešpirčiu ar be jo puikiai tiks porai ar nedidelei šeimai. O didžioji lauko pirtelė puikus sprendimas norintiesiems pirtyje pirtintis nedidelėms draugų kompanijoms. Išskirtinumui galite rinktis iš  kelių formų: Apvalios, Kvadratinės ar IGLU formos lauko pirtys. Aukščiausios kokybės spygliuočių mediena išorėje ir lapuočių mediena viduje. Sveikos, kokybiškos pirties garantas.
Kreipkitės į mus – kartu surasime Jums geriausią sprendimą!

Sodo nameliai

Sodo namelis puikus pasirinkimas turintiems nedidelį sklypą. Nedidelis, jaukus, bet talpus sodo namelis taps idealiu poros ar nedidelės šeimos gyvenamuoju būstu, poilsio ar atostogų objektu. Dydis ir dizainas suderinami individualiai maksimaliam Jūsų poreikių patenkinimui. Sodo nameliai su nedidelėmis terasėlėmis, malkinėmis ar stoginiais garažais. Kokybė, praktiškumas ir jaukumas  – visa tai apjungia mūsų gaminamus sodo namelius.
Kreipkitės į mus – kartu surasime Jums geriausią sprendimą!

©Kopijuoti Draudžiama 2024 | www.mediniainamai.lt